Koltuk Takımı Yüz Değiştirme

Eski koltukların soluklaşan ve yıpranan yüzleri canınızı sıkmasın. Artık onlardan kurtulmak çok kolay. İstanbul Maltepe’de merkezi bulunan firmamız Esmer Koltuk, sizi bu dertten kurtarıyor, üstelik İstanbul’un hemen hemen bütün semtlerine hizmet vererek farkını gözler önüne seriyor. Peki koltuk takımı yüz değiştirme işlemi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Koltukların Yüzü Neden Değiştirilir?

Beğenerek aldınız, uzun yıllar kullandınız. Ancak zamanla eskidi, yıprandı. Artık eski görüntüsünden eser yok. Üstelik bollaşan kumaş dağınık bir görüntü yaratıyor ve bu da sizin canınızı sıkıyor.

İşte koltuk takımı yüz değiştirme işlemi de bu noktada devreye giriyor. Mobilyalarınızı gözden çıkarmadan önce en mantıklı ve makul fiyatlı yöntemi değerlendirin. Bir mobilya takımına vereceğiniz ücret ev ekonominize zarar verebilecekken, kılıf değiştirme işlemi hem bütçenizi sarsmaz hem de sonuçlar her zaman çok başarılı olmaktadır.

Elbette burada seçilen firmanın da rolü yadsınamaz derecede önemlidir. Eğer seçilen firma işinin ehli değil ise mobilyalarınızın değişim süreci istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Uzman olmayan kişilerin mobilyalarla ilgili gerçekleştirdiği işlemler faydadan çok zarara yol açabilir. Esmer Koltuk, hem yüzünüzü hem de cebinizi güldürecek işçiliği ile mutlaka tercih edilmesi gereken prestijli bir firma olarak karşımıza çıkar.

Evler Yenileniyor

Değişim kararını verdikten sonra bizimle iletişime geçin. Ardından taleplerinizi bize iletin. Kılıf rengi ve deseni nasıl olsun, kumaşın kalitesi de size bağlı olarak değişecektir. Dolayısı ile seçimlerinizi yaparken çok dikkatli olmalı ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirlemelisiniz. Bunun ardından mobilyalar değişim için evinizden alınır. İstanbul’un her semti için bu hizmetimiz geçerlidir. Alınan mobilyalar, en kıdemli ustalarımızın ellerinde yeni renklerine ve görünümüne kavuşur. Böylece fark yaratan bir tasarıma dönüşür. Yenilenen mobilyalar, teslimat süreci geldiğinde siz gönderilir. İşte evinizi yenilemek bu kadar basit.

Vakit kaybetmeden beğendiğiniz kumaşları belirleyin ve koltuk takımı yüz değiştirme işlemine başlamak üzere bizimle iletişime geçin. İsterseniz tüm koltukları yepyeni ve canlı bir renge dönüştürün, dilerseniz eski rengini koruyarak kaliteli bir kumaş tercih edin. Zevkinize göre evinizin en çok kullanılan odalarını yeniden dekore ediyoruz.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon