Özel Yapım Köşe Koltuk Takımları
Özel Yapım Köşe Koltuk Takımları

Özel Ölçü Köşe Takımları

Evinizin en özel köşeleri için tasarım harikası bir köşe takımı satın almak istiyorsunuz. Ancak evinizin ölçüleri ne yazık ki dilediğiniz modeli satın almanıza engel teşkil ediyor. Böyle bir durumda istediğiniz mobilyayı satın almaktan vaz mı geçeceksiniz, yoksa özel ölçü köşe takımları seçeneğini değerlendirerek hayalinizdeki evi yaratmaya hemen başlayacak mısınız?

 

Köşe Takımları Hep Trend

Köşe takımlarını çok seviyoruz. Bize geniş bir oturma alanı vaad ediyor. Aynı zamanda kullanışlı ve kapladığı alan diğer mobilyalara göre aslında daha az. Bununla birlikte, diğer tür koltuklarına göre kapladığı alanın hakkını veriyor. Dolayısı ile her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Gençler Çok Seviyor

Artık gençlerin evlerinde köşe takımlarını görmeye alıştık. Genç çiftler de sıklıkla kullanışlı ve rahat özel ölçü köşe takımları konseptini evlerinde kullanmayı seviyor. Bu nedenle değişik modellerde ve tarzlarda pek çok köşe koltuk takımı üretilmeye başlandı.

Peki Evler Küçükse?

Elbette köşe koltuk kapladığı alanın hakkını verse de, bir yandan da ferah bir oturma alanı isteyen bir mobilya türü. Geniş bir oda olmasa da şekilli kullanım alanı olmazsa olmazı. Ancak günümüzde evler çok küçük, hayallerimiz ise oldukça büyük. Peki ne yapmalı? Güzelim mobilyalardan vazgeçip konforumuzdan feragat mı edeceğiz? Elbette hayır. İstanbul Maltepe merkezli Esmer Koltuk, değerli müşterileri için özel ölçü köşe takımları hizmetini sunuyor. Mobilyalarınızın fazla yer kaplaması sizin için sorunsa, beğendiğiniz mobilyayı odanıza uygun ölçülere getiriyoruz. Bu sayede de mobilyalarınızı dilediğiniz gibi evinize yerleştirebiliyor ve hayalinizdeki oturma odasına veya salona sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

Doğru Ölçü Almak Önemli

Elbette burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, doğru ölçü alınmasıdır. Doğru ölçü alındığı takdirde uygun mobilya ölçüleri rahatlıkla belirlenir ve müşterilere buna yönelik ürün tedariği sağlanır. Yanlış alınan ölçü daha sonrasında problem yaşatabilir. Memnuniyetsizliğe, odanın dekorasyonunda probleme yol açabilir. Bu gibi sorunlar yaşamamak adına ölçü alırken dikkatli olun, hatta bizi arayarak uzman desteği talep edin, hayallerinizdeki mobilyalara sahip olmayı ertelemeyin.

>> Günümüzde ufalan yaşam alanlarımıza standart ölçülerde köşe takımları olmuyor mu ? Sorun etmeyin özel ölçülerde köşe koltuk takımı siparişi verebilirsiniz.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon