Hastane Koltuk Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yıl içinde yolumuz sıklıkla hastaneye düşüyor. Doktorlardan randevu alıyor ve sıramızın gelmesini bekliyoruz. Bu esnada, kalabalıktan fırsat bulabilirsek de, oturmak için bir koltuk arıyoruz. Kimi zaman oturmayı başarıyoruz da. Ancak bu sefer de onarılması gereken koltuklar nedeni ile rahatsızlık yaşıyoruz.

Bu gibi durumlarla daha az karşılaşmanızı arzu eden Esmer Koltuk, hastane koltuk tamiri hizmeti ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Firmamızın merkezi Ümraniye’de bulunur. Ancak İstanbul’un her semtine hizmet vermektedir. Hastanelerin onarılması gereken, kırılmış, hasar görmüş koltuklarını onararak, sağlıklı oturma alanlarının yaratılmasını sağlıyoruz.

Hastane Koltuklarında Bakım ve Onarım

Her zaman yoğun olarak insanların ziyaret ettiği hastanelerin bakımlı olması çok önemlidir. Dolayısı ile bazı firmaların da bu kurumların mobilyalarının bakım ve onarımlarını gerçekleştirmesi oldukça önemlidir. Biz de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapıyor ve hastane koltuk tamiri işlemini gerçekleştiriyoruz.

Burada önemli olan nokta, tamir edilen koltukların eskisinden daha güvenli ve konforlu olabilmesini sağlamaktır. Elbette her kilo ve yaşta insan hastane koltuklarında oturur ve hastane koltukları, sıradan bir koltuğa göre çok daha hızlı hasar görür. Burada önemli olan bakım ve onarımı gerçekleştiren firmanın mutlaka kaliteli ürün kullanması, tadilatı gerçekleştiren kadronun uzman bir ekipten oluşmasıdır.

Tüm bu ayrıntılara dikkat edildiğinde, hastane koltuk tamiri başarıyla gerçekleştirilir ve uzun ömürlü kullanıma hazır hale getirilir. Dolayısı ile doğru firmalar tercih edilmeli, kullanılan malzemeye dikkat edilmeli ve personelin kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır.

Hastane Mobilyaları Neden Kolay Arızalanır?

Burada önemli olan ayrıntı, başlangıçta seçilen firmanın, mobilya tedariğinde dikkatsiz davranması olabilir. Kaliteli malzemeden imal edilmemiş ürünler kısa sürede bozulur. Elbette, bununla birlikte çok fazla kullanılan koltuk ve sandalyeler kısa sürede onarıma muhtaç hale gelebilir. Hastaneler de ziyaretçi sayısının fazla olduğu kurumlardır. Dolayısı ile kullanım sayısı da çok yüksek olmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı arızalanmalar kısa sürede karşımıza çıkabilir.

Bir diğer arıza sebebi ise yanlış kullanımdır. Ne yazık ki bireysel bazda kullanımları kontrol etme şansınız olmadığı için koltukların arızalanması halinde acilen tamir edilmesi gerekli hale gelir.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon