Özel Ölçü Oturma Grupları ile Odanıza Özel Tasarım

Özel Ölçü Oturma Grupları, Oturma odanızı baştan yaratmaya karar verdiğinizde öncelikle dikkat etmeniz gereken şekli ve ölçüleridir. Büyük ve şekilli bir odaya mı sahipsiniz? Yoksa dar, küçük ve çok kirişli, kısacası dekorasyonunun gerçekleştirilmesinin zor olduğu bir odaya mı? Bu gibi durumlar göz önüne alındığında mutlaka özel ölçü oturma grupları tercih edilmelidir.

Özel ölçü oturma grupları, adından da anlaşılacağı üzere, bir ürünün evinize en uygun şekilde ölçülendirilmesidir. Belli başlı ve makul ölçülere dönüştürülerek, yaşam alanlarınızda bu mobilyaları kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Diyelim ki bir mobilyayı çok beğendiniz ancak kirişli bir odaya sahip olduğunuz için ne yazık ki satın alamıyorsunuz. Üzülmeyin, Esmer Koltuk bu sorunun çözümünü müşterileri için akla en yatkın şekilde sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey, odanızın ölçülerini almak olmalıdır. Ölçüsünü aldığınız odanıza en uygun mobilya grubunu bulmanıza da gerek yok çünkü mobilyayı odanıza uygun hale getiriyoruz. Özel ölçü oturma grupları seçeneği sayesinde, en şekilsiz odalar bile en güzel mobilyalarla değer kazanacak.

Esmer Koltuk, merkezi İstanbul’da yer alan ve şehrin tüm bölgelerine hizmet veren bir firmadır. Özellikle tasarım ürünleri ile dikkat çeken firmamız, geniş ürün yelpazesini özel ölçülere göre dizayn ederek, müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Hangi ürün olursa olsun, en makul ölçülere dönüştürülerek, yeniden tasarlanabilir. Siz yeter ki isteyin.

Dilediğin Ürün Dilediğin Ölçüde

Burada mutlaka dikkat edilmesi gereken nokta ise istenile ölçünün odaya uygun olduğundan emin olmaktır. Siz ölçüyü doğru aldığınızı zannedebilirsiniz. Oysa ki aldığınız ölçü doğru değilse, beraberinde istenmeyen sorunları getirir. Bu nedenle ölçü alınırken çok dikkatli olunmalı, odanın boyutları teyit edilmeden sipariş verilmemelidir.

Bugüne kadar sığdırılamayan oturma grupları nedeni ile tasarımdan ödün mü verdiniz? Bazı mobilyaları başka odalarda değerlendirmek zorunda mı kaldınız? Artık bu durum sona erdi. Odanızın ölçülerine uygun mobilyalar ile dekorasyondan taviz vermeyecek, aynı zamanda sevdiğiniz mobilyaların sahibi olmanın keyfini yaşayacaksınız. Dilerseniz, bizimle iletişime geçerek konuyla ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilir, uzmanlarımızın önerilerinden yararlanabilirsiniz.

>> Günümüzde ufalan yaşam alanlarımıza standart ölçülerde oturma takımı ve salon takımı olmuyor mu ? Sorun etmeyin özel ölçülerde oturma grubu ve salon takımları siparişi verebilirsiniz. Bize ulaşmanız yeterli.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon