Neden Özel Ölçü Yataklı Kanepe Tercih Edilmeli?

Özel Ölçü Yataklı Kanepe, Evlerimizi çok seviyoruz. Hele zaman zaman bize gelen misafirlerimizi ağırlamayı daha da çok seviyoruz. Evlerimiz kalabalıklaştıkça daha mutlu oluyoruz. Ancak bir sorun var ki, misafirlerimizi kimi zaman yatacakları bir alan bulamadığımız için evimizde ağırlayamıyoruz. Bir misafir odası hazırlamak çoğu zaman mümkün olmuyor. İşte bu durumun en sağlıklı çözümü de özel ölçü yataklı kanepe oluyor.

Özel ölçü yataklı kanepe, size hem oturma odanızda kullanabileceğiniz bir oturma alanı vaad eder, hem de bununla birlikte yatak olabilen bir misafir alanı… Bir taşla iki kuş vurarak hem misafirlerinizi rahatça ağırlayabilir hem de evinizde rahat bir oturma alanı yaratabilirsiniz.

Odanın Ölçüsüne Göre Kanepe

Özel ölçü yataklı kanepe özelliklerinin en güzeli, odanızın şekline göre tasarlanıyor olmasıdır. Odanızın küçüklüğünden veya büyüklüğünden kaygı duymadan rahatça sipariş verebilirsiniz. Çünkü bu koltukları tasarlamadan önce odanızın uygun bulduğunuz köşesinin ölçüsünü alıyoruz. Ardından koltuk tasarımını gerçekleştiriyoruz. Böylece evinizde çok yer kaplamadan kaliteli alanların yaratılmasına öncülük ediyoruz.

Odanın içinde kirişler olabilir, veya şekli yamuk bir odayı eşyalandırmak zor gözükebilir. Üzülmeyin. Ölçüleri doğru bir şekilde almanız yeterli olacak. İster büyük bir alan olsun, ister küçük ve şekilsiz. Özel ölçü alınarak yapılan bir kanepe, odanızın şekline rahatlıkla uyum sağlar ve kolayca yerleştirilir. Bu sayede de hiç sıkıntı yaşanmadan ve yaşam alanlarınızdan feragat etmeden kolayca ev dekorasyonunuzu tamamlayabilir, aynı zamanda da misafirlerinizi rahatlıkla evinize davet edebilirsiniz.

Her Ev İçin Doğru Tercih

Sadece küçük odalarda değil, aynı zamanda büyük odalarda da özel ölçülü kanepe tercihinde bulunabilirsiniz. Böylece çok daha büyük bir oturma alanına sahip olursunuz, kendiniz veya misafirleriniz için daha geniş bir alan yaratırsınız.

Bununla birlikte, misafir odanızı da oturma odasına dönüştürebilir, oda kaybetmemiş olursunuz. Tüm bu güzelliklere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçmek. Esmer Koltuk, özel tasarım ürünlerde İstanbul’un önde gelen firmaları arasında yerini alır. Merkezi Maltepe’de yer alan firmamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

>> Günümüzde ufalan yaşam alanlarımıza standart ölçülerde Kanepe veya köşe koltuk takımları olmuyor mu? Sorun etmeyin ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanıp özel ölçülerde kanepe ve köşe takımları siparişi verebilirsiniz. Bize ulaşmanız yeterli.

>> Ürünlerimizde Sağlığa zararlı kanserojen madde bulunmamaktadır.

>> Ürün grubumuz 1 sınıf malzemelerle üretilmektedir.

>> Sınırsız kumaş alternatifi ile farklı kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

>> Ürünlerimiz tamamen kendi imalatımız dır.

>> Ürünlerimiz 2 yıl ESMER KOLTUK  Garanti kapsamındadır.

>> Modern Tasarımı olan yeni modellerimizle sizde modayı yakından takip edin.

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon