Koltuk Cila

Koltuk Cila, Akıllı telefonlarımızı en geç üç yılda bir yeniler, arabamızı bile sıklıkla değiştiririz. Ancak nedense, yılların yıprattığı koltuklarımızın bakımını her daim ihmal ederiz. Üstelik koltuk satın aldığımızda onu uzun yıllar kullanacağımızı biliriz. Buna rağmen satın aldığımız ürünlerde gösterdiğimiz özeni ne yazık ki beyaz eşyada çok da göstermeyiz.

Tüm bu durumlar neticesinde, zamanla mobilya eskir. Üstelik onarım ve tamire ihtiyaç duymadan önce uzun bir süre, alarm verir. Ancak biz bu alarmı görmezden gelir, eskiyen kumaşı örtü ile kapatır, kırılmaya meyilli hale gelen ayakları desteklemeye çalışırız. Oysaki her eşyada olduğu gibi mobilyada da yıpranma payı bulunur ve doğru bakım yapılmadığı sürece mobilyalar uzun ömürlü bir şekilde kullanılamaz.

Bu noktada bakım için yapılması gereken işlemlerden biri de koltuk cila işlemi olarak karşımıza çıkar. Severek aldığımız mobilyaları uzun seneler kullanmak istiyorsak, bu tarz bakım işlemlerini ihmal etmememiz gerekir.

Üstelik koltuk cila işlemi zannettiğimiz gibi uzun soluklu değil, usta eller tarafından gerçekleştiğinde son derece pratik bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mobilya sektörünün öncü firmalarından Esmer Koltuk, koltuk cila konusunda da verdiği hizmetin kalitesi ile adından söz ettirir. Bu hizmetleri dolayısı ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız, diğer firmalardan farkını kaliteli ve profesyonel ekibi ile sağlar.

Siz de mobilyalarınızın bakım işlemlerini gerçekleştirmek için merkezi Maltepe’de bulunan ve İstanbul’un tüm semtlerine hizmet sağlayan Esmer Koltuk’u tercih edebilirsiniz.

Koltuk cila
Koltuk cila

Yıpranan Koltuklara Çözüm

Bakım, mobilyalarınızın kullanım ömrünü uzatır. Kolay hasar görmesine mani olur. Aynı zamanda daha güzel gözükmelerini de sağlar. Kullandığınız mobilya kaç yıllık olursa olsun biraz bakımla çok daha iyi bir görünüme kavuşabilir ve bununla birlikte temiz ve estetik bir görünüm yaratılabilir.

Bu nedenle müşterilerimize her zaman cilalama işlemini önermekteyiz. Bu işlem ile koltuklarınızın ahşaplarını muhafaza edersiniz. Yıpranmasını önler, hasar görmesinin önüne geçersiniz. Bununla birlikte ahşapların parlak bir görünüme kavuşmasına olanak verir. Bu da daha canlı ve kaliteli bir görüntünün anahtarı niteliğinde karşımıza çıkmaktadır.

>> Deneyimli kadromuzla Tamir ve tadilat hizmeti de vermekteyiz.

>> Mobilyalarınızın, koltuklarınızın cilası ve tamiri, Yüz değişimi olacak Oturma gruplarınız dan, Köşe Takımlarınıza, Berjerleriniz’ den Salon Takımlarınıza sınırsız, kumaş ve deri renk çeşidiyle kaplatabilirsiniz.

>> Evinizin tüm mobilya tadilat ihtiyaçlarınızı esmer koltuk’ da bulabilirsiniz  mobilya aksesuar modelleriyle’ de kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Hepsi ve dahası esmerkoltuk.com’ da!
 

 

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon