Koltuk Yüz değişimi

Koltuk Yüz Değişimi

Koltuklar eskidiğinde artık tek alternatif onlardan kurtulmak değil. Sağlam bir iskeleti olan ürünleri yeniden yaratmak pekala mümkün. Ama nasıl?

İstanbul Maltepe’de bulunan merkezi ile mobilyacılık sektörünün öncü firmaları arasında yerini alan Esmer Koltuk, müşteri memnuniyetini en önde tutan firma özelliğini koruyarak, size yepyeni bir fırsatın kapısını aralıyor.

Mobilyalar da geri kalan tüm eşyalarda olduğu gibi zaman içinde yıpranır ve eskir. Bu durumu tersine çevirmek, ürünlerinizi uzun ömürlü olacak şekilde kullanabilmek için yapmanız gereken ise onların eskiyen yüzlerini yenilemektir.

Mobilya Estetiği

Koltuk yüz değişimi işlemine olan ilgi son zamanlarda iyice arttı. Bunun en önemli sebebi elbette hem daha az maliyetli olması hem de çok iyi sonuçlarla karşılaşmamızı sağlaması. Kullanılan koltukların eskiyen yüzleri yenilendiğinde, yeni bir mobilyadan farkları kalmıyor. Dış kaplaması yenilenen üstelik iskeleti de sağlam olan bir koltuk elbette yenisinden farksız bir görüntüye kavuşuyor.

İşte bu durumlar nedeniyle, günümüzde en az yeni mobilya satın almak kadar çok tercih edilen bir durum olarak karşımıza çıkıyor koltuk yüz değişimi.

Eski mobilyalarınızla vedalaşma zamanı geldi. Onları yepyeni bir görünüme kavuşturacağız. Yapmanız gereken tek şey ise iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız olacaktır. Koltuk yüz değişimi talebinizi yetkili personelimize iletin. Size desen, renk ve kumaş seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi verelim. En başarılı sonuç için en doğru yönlendirmede bulunalım.

Yenisinden Farksız

Artık sağlam iskeletli mobilyalarınızı çöpe atmanıza gerek kalmadı. Onların potansiyellerini kullanarak, tasarıma sizin de zevkinizi ekleyerek yeniden yaratıyoruz. Teslimat süreci sona ermeden ürünlerinizi size teslim ediyoruz. Kaliteli bir kumaşla döşenmiş mobilyaların keyfini çıkarmak da size kalıyor.

Günümüzde mobilya satın almaktan daha fazla rağbet gören bu yöntem sayesinde paranız cebinizde kalacak. Aile ekonominizi bu şekilde koruyabilir, hatta artan paranız ile dekorasyona da bütçe ayırabilirsiniz. Mobilyanız da yeniden değerlendirilmiş ve kullanıma kazandırılmış olur. Asla iflah olmaz sanılan mobilyaların kumaş değişimi ardından ne kadar estetik bir görünüm kazandığına defalarca şahit olduk. Şimdi sırada sizin eski koltuğunuz var.

>> Deneyimli kadromuzla Tamir ve tadilat hizmeti de vermekteyiz. Mobilyalarınızın cilası ve tamiri, Yüz değişimi olacak Oturma Gruplarınız dan, Köşe Takımlarınıza, Berjerler iniz’ den Salon Takımlarınıza sınırsız, kumaş ve deri renk çeşidiyle kaplatabilirsiniz.

>> Evinizin tüm mobilya tadilat ihtiyaçlarınızı esmer koltuk’ da bulabilirsiniz  mobilya aksesuar modelleriyle’ de kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Hepsi ve dahası esmerkoltuk.com’ da

 

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon