Koltuk Tamiri

Koltuk Tamirini İhmal Etmeyin


Koltukların rahat olması, evimizde rahat vakit geçirebilmemizin öncü koşullarından biridir. Ev hayatı yoğun iş hayatının ardından hepimiz için nefes alma, dinlenme zamanları olmaktadır. Bu nedenle de çok değerli ve önemlidir. Ancak ne yazık ki bazı aksilikler nedeni ile koltuk tamiri ihtiyacı içine girebiliriz.

Böyle bir durumla karşılaşıldığında İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren Esmer Koltuk akıllara gelecektir. Koltuk tamiri konusunda uzman bir ekibe sahip olan Esmer Koltuk’un merkezi Maltepe’de yer alır. Profesyonel ekibi, tamir edilecek koltuğu adresinizden alır ve teslimat süreci içinde size ürününüzü teslim eder.

Tüm bu ayrıntılar bize gösteriyor ki, kesinlikle tamire ihtiyacı olan koltuklarımızı idareten kullanmamıza gerek yoktur. Kendi rahatımız için kesinlikle koltuk tamiri yaptırmamız gerekir.

Geç Kalmadan Tamir Ettir

Mobilyalarınızı geç kalmadan tamir ettirin. Bunun önemli iki sebebi vardır. Bunlardan birinci, koltukları gerekli onarımdan geçirmediğiniz takdirde, zamanla hasar daha da büyüyerek onarılmaz bir hal alabilecektir. İkinci olarak da bu hasar ne kadar büyürse, maliyet de o kadar artacaktır. Üstelik konforunuzdan da feragat etmek zorunda kalacağınız için bu durum her koşulda rahatsız edici bir hal alacaktır. Bu nedenle firmamız gibi güvenilir ve profesyonel kurumlarla iletişime geçerek koltuklarınızın bakım ve onarım süreçlerini başlatmanızı öneririz.

Eskisinden Daha İyi Koltuklar

Koltuklar zamanla eskir, kırılmalar, onarıma ihtiyaç duyulması söz konusu olabilir. Bu durumda vakit kaybetmeden bir firma ile anlaşarak, koltukların tamir sürecini başlatmak gerekir. Zaman zaman bu tür arızalar ihmal edilmekte veya üstü kapatılmaya çalışılmaktadır. Ancak böyle bir durumda kişiler kendi rahatlarından feragat ederler ve bu durum istenmeyen sonuçlar doğurur.

Bu nedenle onarım gerektiği durumlarda kolayca firmamız ile iletişime geçerek koltuklarınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey irtibat numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçmek. Ardından koltuklarınız adresinizden uzman ekibimiz tarafından alınır ve tadilat süreci başlar. Koltuklarınızın tadilat gereksinimi çeşitli sebeplerden olabilir. Örneğin kumaşında bir delince veya sökülme, koltuğun iskeletinde bir kırılma veya ayak ya da başlıkta meydana gelen bir kırılma olabilir. Her durumda firmamız eksiksiz bir şekilde onarım sürecini yönetecektir.

>> Artık size özgün ev ihtiyaçlarınızı  karşılayabileceğiniz bir web siteniz var.

>> Deneyimli kadromuzla Tamir ve tadilat hizmeti de vermekteyiz.

>> Mobilyalarınızın cilası ve tamiri, Yüz değişimi olacak Oturma Gruplarınız dan, Köşe Takımlarınıza, Berjerler iniz’ den Salon Takımlarınıza sınırsız, kumaş ve deri renk çeşidiyle kaplatabilirsiniz.

>> Evinizin tüm mobilya tadilat ihtiyaçlarınızı esmer koltuk’ da bulabilirsiniz. Koltuk Tamiri Hepsi ve dahası esmerkoltuk.com’ da!

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon