Koltuk Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Koltukların da diğer tüm eşyalarda olduğu gibi yıpranması, hasar görmesi mümkündür. Bu durum meydana geldiğinde, mutlaka tamir sürecini başlatmak gerekir. Koltuklar çeşitli şekillerde hasar görebilir. Örneğin, koltuğun kumaşı hasar görebilir. Bununla birlikte iskeletinde meydana gelen kırılmalar da koltukların kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan bir diğeri de, koltukların başlıklarında veya ayaklarında meydana gelen hasarlar olmaktadır. Bu ve benzeri bir durumla karşılaştığınızda Esmer Koltuk yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz.

Koltuk Tamirinde İstanbul’un Öncü Firması

Esmer Koltuk, merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan bir mobilya firmasıdır. Yalnızca İstanbul içinde hizmet verir. Koltuk tamiri fiyatları konusunda da, sürecin işleyişi hakkında da bilgi talep ederseniz, gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Koltuk tamiri fiyatları gözünüzü korkutmasın. Koltuğun durumu ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapmanızın ardından profesyonel ekibimiz fiyat bilgisini sizinle paylaşacaktır. Burada önemli olan ayrıntı şudur. Bazı onarım işlemleri çok daha basit olabilirken, bazı durumlarda koltuğu sıfırdan yapıyormuş gibi emek gerektiren durumlarla karşılaşılabilir. İşte böyle bir durumda işçilik değişecek ve fiyat yükselebilecektir. Ancak basit onarım gerektiren durumlarda süreç de buna göre ilerler.

Bazı arızalar kolayca giderilebilir. Fakat ihmal edilen onarım süreçleri yeni sorunları beraberinde getirebileceği için ihmal edilmeden ve koltuk tamiri fiyatları ile ilgili endişeye kapılmadan işinin uzmanı firmalardan bilgi almak gerekir.

Onarım ve Yenilenme Bir Arada

Eğer mobilyalarınızla ilgili problemleriniz sadece onarım değil de gerçek anlamda büyük bir değişim ise, size sunmak istediğimiz güzel bir çok alternatif olacak. Örneğin, dilerseniz hazır tamire gelmişken koltuğunuzun yüzünü de değiştirebiliriz. Soluklaşmış, kirlendiği için rengini yitirmiş, yırtılmış kılıfları en sevdiğiniz renklere veya evinize en çok uyacak desenlere dönüştürebiliriz. Böylece hem onarım hem de bakım tarafımızdan gerçekleştirilmiş olacak. Size de adeta yeni alınmış gibi duran koltuklarınızın keyfini çıkarmak kalacak.

Daha fazla bilgi almak isterseniz web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Zaman kaybetmeden ve konforunuzdan ödün vermeden bizimle iletişime geçin ve koltuklarınızın keyfini çıkarmaya bir an önce başlayın.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon