Koltuk Kılıf Değiştirme İşlemi

Koltuklar da her eşya gibi zamanla eskir. Bakıma gereksinim duyar. Ev hanımları koltukların üzerini örtülerle kapatarak lekeleri, sökülme ve solmaları ört bas etmek ister. Ancak ne yazık ki gerçekler ortadadır ve koltuk kılıf değiştirme zamanı gelmiştir.

Eskiden bilinmediği için çok tercih edilmeyen ancak günümüzde çok sık tercih edilmeye başlayan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır koltuk kılıf değiştirme.

Bu yöntem sayesinde hem daha az para harcarsınız, hem de neredeyse yeni sayılabilecek değişime uğrayan mobilyalarınıza sahip olursunuz. Hem maliyeti düşük hem de beklentileri karşılayan bu yöntem çok sevildi ve daha fazla tercih edilmeye başlandı. Bu sayede de evlerin eski ve demode görüntüleri tarihe karıştı.

Demode Evlere Veda

Koltuk kılıfları zamanla yıpranıyor. Dolayısı ile esneme, yıpranma, aşınma, solma gibi istenmeyen durumlar nedeni ile eski kalitesini ve konforunu kaybediyor. Bu gibi durumlar da ister istemez estetik anlamda problemlere yol açıyor.

Ancak koltuk kılıf değiştirme sayesinde, dilediğiniz renk ve desende bir kumaş ile koltuklarınız yeniden yaratılıyor. Dilerseniz her bir koltuğunuzu aynı renk, dilerseniz de birini daha farklı bir renk veya desenle tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış. Aynı zamanda evlerinizin vazgeçilmezi koltuklarınızı daha konforlu hale getirmek için kılıfların içine minder takviyesi de yapabilirsiniz. Bu sayede koltuklarınız eski konforlarını geri kazanır, hatta çok daha iyi bir kullanım zevki sunar.

Tüm bu işlemler için seçilen firmanın profesyonel olması gereklidir. Mutlaka işinin ehli personelleri çalıştırması elzemdir. Dolayısı ile anlaştığınız firmanın uzman kadrosuna mutlaka göz atın. Esmer Koltuk, kılıf değiştirme süreçlerini çok iyi yönetir ve en iyi ustalarla çalışır. Koltukları eskisinden çok daha iyi bir görünüme ve konfora ulaştırır. Maltepe merkezli firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunar. Dolayısı ile İstanbul’da oturan kişiler firmamızı tercih edebilir.

Eğer siz de evdeki eskimiş koltuklarınızın havasını değiştirmek, evinizi yenilemek isterseniz, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Web adresimiz aracılığı ile bizimle iletişim kurabileceğiniz gibi merkezimizi ziyaret ederek de ürünlerimizden ve fırsatlarımız dan haberdar olabilirsiniz.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon