En Tarz Cafe Koltukları

Bir cafe ye girdiğinizde, hiç şüphesiz mekanın dekorasyonu dikkatinizi çeker. Kullanılan objeler, koltukların konforu, tarz, müzik, koku… Tüm bu değişkenler müşteriler üzerinde olumlu etkiler yaratıp talep toplayacağı gibi, olumsuz etkiler yaratıp mekanın popülaritesine engel oluşturabilir.

Cafe koltukları, bu noktada en dikkat çeken unsurların arasında yer alır. Bir mekan açmayı planlayan girişimci, öncelikle sunacağı hizmeti, sonra da hizmeti nasıl bir ortamda sunacağını iyi belirlemelidir. Böylece hedef kitlesini en doğru şekilde analiz eder ve buna uygun adımlar atabilir.

Peki bir kafenin oturma alanlarını belirlerken nelere dikkat etmeli? Birlikte değerlendirelim ve sonuçları analiz edelim.

Kafe Koltukları Mekanın Tarzını Yansıtır

Farkında olsanız da olmasanız da bir mekana girdiğinizde dekorasyon detayları dikkatini büyük ölçüde çeker. Ayrıntılar, cafe koltukları nasıl bir tarzda, beyniniz analiz eder. Bu nedenle her zaman mekanların bir tarzı, ruhu olur. İnsanlar ruhu olan mekanları daha çok sevdikleri için de bu tarz detaylara çok dikkat eder.

Görüldüğü gibi pek çok anlamda cafe koltukları önemli bir unsurdur. Salaş bir kafenin koltukları daha farklı seçilirken, klas bir mekanın koltuk seçimi de buna bağlı olarak şekillenir. Seçiminiz ne olursa olsun mekanın tarzını en iyi şekilde yansıtmalı ve müşterilerinize sıcak bir ev ortamı hissini yaşatmalıdır.

Renkler De Çok Önemli

Kafeniz için oturma alanları yaratırken yaratıcı tasarımlara yönelebilirsiniz. Ancak burada kesinlikle dikkat edilmesi gereken unsur konfordur. Kimse tasarımı güzel olsa da rahatsız bir koltukta zaman geçirmek istemez.

Bununla birlikte renkler de önem taşır. Fast Food ürünlere yönelik servis yapan bir firma kırmızı renkli mobilyalar tercih ederek, müşterilerin hızla yemeklerini yiyip mekanı terk etmesini arzulayabilir. Ancak uzun zaman geçireceğimiz kafelerin koltuk renkleri daha soft olarak planlanabilecektir.

Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek, kafeniz için en uygun koltuk modellerini seçebilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet veren Esmer Koltuk, tasarım ürünü konforlu koltukları ile size asla reddedemeyeceğiniz teklifler sunuyor. Merkezi Ümraniye’de bulunan firmamızı ziyaret ederek, diğer ürünler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon