Berjer Yüzü Değişimi
Berjer Yüzü Değişimi

Berjer Yüzü Değişimi

Berjer yüzü değişimi konusunda bütün İstanbul ilçelerine hizmet sağlayabilen Esmer Koltuk, profesyonel hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Berjer yüzleri, uzun süre kullanıldığı için eskiyebildiği gibi kötü kullanımdan dolayı da eskiyebilmektedir. Eskiyen berjer yüzleri de Esmer Koltuk tarafından başarılı bir şekilde değiştirilmektedir.

Berjer koltukların yüz değişiminde daha dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü berjer koltuklar, diğer koltuklara nazaran daha hassas koltuklardır. Bu da berjer yüz değişimi işlemini zorlaştırmaktadır. Firmamız, yüz değişimi için son model ekipmanlar kullandığından ve uzman bir kadroya sahip olduğundan da yüz değiştirme işlemlerinde bir sorunla karşılaşılmamaktadır.

İstanbul berjer yüzü değiştirme işlemi yaptırmak isteyenler, bu konuda çok büyük bir yeterliliğe sahip olan firmamıza danışmalıdır. Sonuç olarak firmamız, sektörün en fazla tercih edilen firmalarından biri olarak hizmet sağlamaktadır.

Berjer Yüzü Değişiminde Kaç Metre Kumaş Kullanılır?

Berjer koltuklar, farklı boyutlarda ve farklı modellerde olmaktadır. Boyuttan boyuta ve modelden modele de berjer koltuğun ihtiyacı olduğu kumaş metresi değişmektedir. Alanında uzman olan Esmer Koltuk, koltuğu inceledikten sonra koltuğunuz için gerekli olan ortalama kumaş metresini sizlere söyleyebilmektedir. Ancak net metre bilgisi, yapılacak ölçümlerden sonra belirlenebilmektedir.

Berjer yüzü değişimi için her türlü kumaşı bünyesinde barındıran firmamız, ölçü olarak da herhangi bir sınırlamaya sahip değildir. Kısacası elimizde bulunan her kumaş stokta fazlaca bulunan kumaşlardır. Böylelikle istenilen kumaş modeli seçilebilmekte ve bu kumaşlar firmamızın kaliteli hizmetleri kapsamında berjer koltuklarınıza aktarılmaktadır.

Berjer Yüzü Değişiminde Sünger De Değiştirilir Mi?

Normal şartlar altında İstanbul berjer yüzü değiştirme hizmetimize sünger değişimi dâhil değildir. Ancak süngerin eskimesi durumunda veya müşterilerimizin bize bu yönde bir talepte bulunmaları durumunda berjer sünger değişimi de yapılmaktadır. Sünger ve yüz değişiminin yanı sıra genel berjer koltuk bakımımız da bulunmaktadır.

Koltuğunuz iyice incelendikten sonra karşımıza çıkan sorunlar sıralanmakta ve bu sorunların çözüme kavuşturulması için çaba sarf edilmektedir. Uzun lafın kısası tarafınıza teslim edilen yenilenen berjer koltuklarınız, sıfır ayarında olmaktadır. Bu durum da yeni bir berjer koltuk alıp maliyete girmenizi önlemektedir.

İstanbul Güncel Berjer Yüzü Değişimi Fiyatları

İstanbul genelinde berjer yüzü değişimi yapan firma olarak belirlediğimiz fiyatlar, müşterilerimizi memnun etmektedir. Uygun fiyat tarifesi üzerinden çalışmalarına devam eden Esmer Koltuk, berjer yüzü değişimi fiyatları konusunda ciddi avantajlara sahiptir. Her berjer koltuğun yüzünü standart denebilecek fiyatlardan değiştiren firmamız, ücret beklentisi uygun bir firmadır. İstanbul berjer yüzü değiştirme fiyatları;

  • Berjer koltuğunuzun klasik olup olmadığına,
  • Berjer koltuğunuzun ihtiyacı olduğu kumaş metresine,
  • Yüz değiştirme işlemi için hangi tür kumaşların kullanılacağına,
  • Berjer süngerinin değiştirilip değiştirilmeyeceğine,
  • Kullanmış olduğumuz kaliteli malzemelerin kalitesine,

Bakılarak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Fiyat aralığımızın geniş olması sebebiyle her kesimden insanımız bizi tercih etmektedir. Böylelikle kaliteli hizmetlere ulaşmayan kalmamaktadır.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon