Berjer Kaplamaya Kaç Metre Kumaş Gider?
Berjer Kaplamaya Kaç Metre Kumaş Gider?

Berjer Kaplamaya Kaç Metre Kumaş Gider?

Berjer kaplamaya kaç metre kumaş gider? konusu yapılacak ölçümlerden sonra belli olmaktadır. Her berjer koltuğu, farklı özelliklerde olduğundan içeriklerinde kullanılan kumaşların metresi de farklılık göstermektedir. Berjer kaplaması yapan firmamızda ise her türden kumaşa rastlamanız mümkündür. İhtiyacınız olan uzunluğa kadar sizlere kumaş sağlanmaktadır. Böylelikle bütün berjer koltukları daha güzel bir görüntüye kavuşmaktadır.

Berjer kaplamaya kaç metre kumaş gider?” sorusunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Çünkü berjer koltukların standart bir ölçüsü yoktur. Firmamız da berjer koltuğunuzu incelemenin hemen ardından size uygun kumaşları göstermektedir. Yapacağınız kumaş tercihlerine sadık kalan firmamız, berjer koltuğunuzun ihtiyacı kadar seçtiğiniz kumaştan kesmekte ve berjer koltuğunuzu kaplamaktadır.

Her Zevke Uygun Berjer Kaplaması Yapabilen Firma

Esmer Koltuk, bütün zevklere hitap etme amacındadır. Bundan dolayı kumaş modellerimiz oldukça fazladır. Bizi tercih eden herkes, zevkine uygun kumaşı bulabilmektedir. Üstelik Berjer kaplama modelleri için tercih edebileceğiniz kumaşların tümü, kaliteli kumaşlardan oluşmaktadır. Firmamızda standart altı kaliteye sahip kumaşların satışı asla yapılmamaktadır. Bu hizmet anlayışımız nedeniyle müşteri memnuniyetimiz yükselmekte ve sektör içerisinde herkes kaliteli hizmet verdiğimizden emin olmaktadır.

Berjer kaplaması yapan firma için en iyi tercihi yapmak isteyenler, model havuzu geniş olan firmamıza danışmalıdır. Esmer Koltuk’u tercih edenler, istediği modelden berjer koltuklarına kavuşabilmektedir. Firmamız, berjer kaplaması değiştirme hizmetinin her aşamasında dikkatli olmaktadır. Böylelikle hizmetimizden geçen bütün berjer koltuklar, olabilecek en iyi görüntülerine kavuşmaktadır.

Berjer Kaplama için Gereken Kumaş Metresi Nasıl Hesaplanır?

İstanbul berjer kaplama hizmetinde gereken kumaş metresinin nasıl hesaplandığı da ciddi anlamda merak edilmektedir. Öncelikle berjer koltuğa bakarak göz kararı ile kumaş metresi hesaplanmamaktadır. Profesyonel çalışanlarımız, detaylı bir ölçüm işleminin ardından hesabını yapmakta ve buna göre kumaş kesimini gerçekleştirmektedir.

Berjer kaplama işlemi, tamamıyla profesyonellik isteyen bir işlemdir. Dolayısıyla bu işlemde işini şansa bırakma gibi bir lüks bulunmamaktadır. Esmer Koltuk, her türlü konuya dikkat ederek kesimi gerçekleştirme ve uzman çalışanlarımızın ince işçiliğiyle kaplama işlemi gerçekleşmektedir. Kaplama işlemi sonrasında da berjer koltuklarınızda herhangi bir sıkıntı görme ihtimaliniz bulunmamaktadır.

 

Berjer Kaplama İşlemi Kaç Günde Tamamlanır?

Berjer koltuk kaplaması değiştirme işlemi çok uzun sürecek bir işlem değildir. Ancak firmamızın yoğunluğuna göre kısa bir müddet gecikme yaşanabilmektedir. Bu gecikme ise kesinlikle zaman kaybı denebilecek kadar bir gecikme değildir. Berjer koltuk kaplama işlemi;

  • Berjer koltuklarınızın evinizden alınmasıyla başlamaktadır.
  • Koltuklarınız için siz değerli müşterilerimiz tarafından kumaş tercihi yapılmaktadır.
  • Berjer koltuklarınızın ölçüsü alınmakta ve çıkan sonuca göre kumaş kesimi gerçekleşmektedir.
  • Koltuklarınızdaki eski kaplama çıkarılmakta ve yerine yeni seçtiğiniz kumaşlar takılmaktadır.
  • Berjer koltuğunuzun sağlamlığı test edildikten sonra araçlarımıza yüklenen koltuklarınız, hasar görmeden evinize gönderilmektedir.

İzlediğimiz bu yol haritası, çok kısa bir süreyi kapsamaktadır. Bu durum da hızlı hizmet verdiğimize işarettir

 

Berjer Kaplamaya Kaç Metre Kumaş Gider?

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon