#image_title

Koltuk Yüzü Değiştirme Fiyatları

Günümüzde moda hızla değiştikçe ev dekorasyonu konusunda da farklı fikirler ve yaklaşımlar doğuyor. Ancak bu yeniliği sürekli takip etmek ne yazık ki mümkün değil. Aile bütçesini büyük ölçüde sarsan mobilya alışverişi uzun yıllar kullanılmak üzere insan ömründe belki iki kez, belki de bir kez gerçekleştiriliyor.

Mobilyaların değişim süreci bu kadar azken, trendleri takip etmek nasıl mümkün olacak? Üstelik moda renkler sürekli değişirken ve mobilyaların yüzleri zaman geçtikçe eskirken?

Tüm bu sürecin ve değişimlerin farkında olan Esmer Koltuk, merkezi Maltepe’de olan tüm İstanbul semtlerine hizmet veren köklü bir kuruluştur. Firma size koltuk yüzü değiştirme fiyatları konusunda makul geri dönüş sağlar. Peki nedir koltuk yüzünü değiştirmek, size ne tür faydalar sağlar, birlikte inceleyelim.

Koltuk Yüzleri Değişince Mobilyalar Yenilenir

Zamanla eskiyen mobilyaların kumaşları canlı renklerini yitirir. Soluklaşır. Yıllar içinde oluşan lekeler artık can sıkmaya başlar. Üstelik oturma izi net bir şekilde fark edilir hale gelir ve daha da kötüsü bollaşan kumaş hep bir dağınıklık hissi yaratır. Bu gibi durumlarda ev hanımları koltuk üstüne örtü örtme yoluna gider ancak bu geçici bir yöntemdir ve sorunu gerçek anlamda çözmekten de son derece uzaktır. Bu nedenle koltuk yüzü değiştirme fiyatları konusu gündeme gelir.

Koltuklarınızın kılıflarını değiştirerek, sağlam iskelet yapılarını korur ve aynı zamanda neredeyse yenilenmiş mobilyalarınız ile evinizin tarzını sıfırdan yaratabilirsiniz. Artık o eski, dağınık görüntülü mobilyalar için endişelenmenize gerek kalmaz ve koltuklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

#image_title

Uygun Fiyat Kaliteli İşçilik

Eğer koltuklarınızın iskeleti sağlamsa, gerçekten eskidiklerini kim iddia edebilir? İçindeki sünger değiştirilerek ve kılıfların renginde ya da deseninde farklılaşmaya gidilerek çok akılcı bir seçim yapılmış olunur. Ne de olsa yeni mobilya almak son derece maliyetli iken koltuk kılıflarının değiştirilmesi daha makul bir ücret ile karşılanabilir. Bu nedenle günümüzde en az koltuk satın almak kadar koltuk yüzlerinin değiştirilmesi de tercih edilen yöntemler arasındadır.

Peki koltuk yüzü değiştirme fiyatları bizi neden korkutmaz? Elbette işçilik ve kullanılan kumaşın kalitesine göre fiyatta oynamalar meydana gelecektir. Ancak bu sıfırdan mobilya satın almanın yanında hiç yük olmayacak bir ücret olarak karşımıza çıkar. Üstelik firmamız çeşitli ödeme yöntemleri ile müşterilerine destek olmaktadır. En özel kampanyalarımızdan yararlanmak ve ödeme seçeneklerini öğrenmek için siz de iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon