#image_title

Özel Ölçü Koltuk Takımları

Yeni evlenen çiftler başta olmak üzere, evini yenilemek isteyenler için de hoş bir alternatif olarak karşımıza özel ölçü koltuk takımları çıkmaktadır. Bir mobilyayı ne kadar beğenirseniz beğenin eğer evinizin, odanızın ölçülerine uygun gelmiyorsa, bu durum çeşitli sorunlara, kötü görüntüye, dekorasyon adına kayba neden olabilir.

Bu nedenle genellikle özel ölçü koltuk takımları tercih edilmektedir. Böylece odanın şekline uyumlu mobilya seçimi gerçekleştirilebilir. Beğendiğiniz bir mobilyanın ölçüsünü daha küçültülmüş haliyle satın alabilirsiniz. Dilerseniz, odanızın ölçülerini alıp, bu ölçüler ile bize gelebilirsiniz.

İstanbul Maltepe’de bulunan merkezi ile Esmer Koltuk, mobilya siparişi vermek isteyen herkes için doğru bir adres olabilecektir. Firmamız, özel ölçü koltuk takımları arayışında olanlar için iyi doğru bir alternatiftir. Birbirinden güzel çeşitler arasında seçim yapabilir ve dilediğiniz modelin daha küçük boyutlusunu talep edebilirsiniz.

Daha Küçük Ölçüler Daha Geniş Alanlar

Mobilyalar, odaların şekline uygun hale geliyor. Böylece aileler için daha geniş oturma alanı oluyor. Eğer odanızda kirişler varsa ve eşya sığdırmakta zorlanıyorsanız, ölçülerini alın. Bazen beğendiğimiz bir mobilyayı, ölçüye dikkat etmeden satın alıyoruz. Bu durum da ne yazık ki bazı mobilyaların kullanılamaması sonucuna yol açıyor. Dolayısı ile bu tür tatsız durumlarla karşılaşmamak için ölçü almak mantıklı bir tercih olacaktır.

Özel Ölçülü Siparişler ve Ayrıcalıkları

Merkezimizi ziyaret edebilir veya dilerseniz, web sitemizi de inceleyerek beğendiğiniz mobilyaları belirleyebilirsiniz. Ardından ölçülendirme ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimiz size bu konuda destek sağlayacaktır. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun mobilyaları, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu nedenle de Esmer Koltuk, mobilya satın almadan önce mutlaka uğramanız gereken bir adrestir.

Dilerseniz, mobilyanızın rengine de karar vererek, mevcut modelin renginin değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Eğer spor bir tarz tercih ederseniz açık renk ve rahat kumaşlar, eğer biraz daha avangart bir ortam isterseniz de, buna uygun koyu renkli ve daha avangart kumaşlar seçebilirsiniz. Böylece hem size hem de evinizin tarzına en uygun mobilya seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon