Her Odaya Uygun Özel Ölçü Köşe Koltuk

Özel ölçü Köşe koltuk artık çok moda. Özellikle gençlerin sıklıkla tercih ettiği köşe koltuklar gün geçtikçe daha çok hanede tercih edilir hale geldi. Bu durum elbette koltuk üreticilerini harekete geçirdi. Birbirinden güzel modeller üretiliyor ve üretildiği kadar da talep görüyor. Ancak Esmer Koltuk bir adım daha ileri gitti. Özel ölçü köşe koltuk modelleri ile her ev için koltuk tasarlamaya başladı. Nasıl mı?

Her Eve Uygun Köşe Koltuklar

İsterseniz odalarınızın metrekaresi oldukça küçük olsun. Ya da büyük bir salonda geniş bir köşe koltuk talebinde bulunun. Bizim için hiç sorun değil. Özel ölçü köşe koltuk üretimini, sizin verdiğiniz ölçüler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz ve en güzel modelleri sizin için tasarlıyoruz.

Dilerseniz, merkezi Maltepe’de olan Esmer Koltuk’u ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet veren firmamızda renk renk, model model köşe koltuk takımlarını görmeniz mümkün. Beğendiğiniz mobilyayı belirleyin. Ardından odanızın en uygun köşesini seçin. Köşenin ölçüsünü alın ve bize bildirin. Biz de sizin için üretelim.

Artık çok daha fazla kişi özel ölçü köşe koltuk tercihinde bulunuyor. Bunun nedeni de yaşam alanlarını daha verimli kullanma arzusu. Ne de olsa evler küçüldü, eşyalar ise evlerimizde, hayatlarımızda daha fazla yer kaplamaya başladı. Bu durum da evi en optimal şekilde dekore etme gerekliliğini hayatımıza soktu. Daha soft renkler tercih ediyoruz çünkü evlerimiz daha ferah gözüksün istiyoruz.

Ancak odanın ölçüsüyle uyumsuz, fazla yer kaplayan modelleri tercih ettiğimizde, şekilsiz bir dekorasyon ortaya çıkıyor. Biraz daha büyük veya küçük olsaydı bambaşka şekilde yerleşimini yapacağımız mobilyalar ne yazık ki hiç de planlamadığımız şekilde evimizde yerlerini buluyor. Oysa buna hiç gerek yok çünkü ölçülerini sizin belirlediğiniz mobilyalar ile kontrol sizin elinizde.

Koltuklarınızın ölçüsünü alırken dikkatli davranmanız oldukça önemli. İdeal boyutu hesaplarken koltuğun kolları gibi ayrıntıları da göz ardı etmemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Bununla birlikte kirişlere mutlaka dikkat edilmeli, hesaplamalar en doğru şekilde gerçekleştirilmeli. Dilerseniz, uzman desteği almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon