Oturma Grubu Döşeme

Mobilya seçimini çoğu zaman evlenme arifesinde yapan müşterilerimiz mobilyalarını yenilemek istediklerinde büyük bir ikilem arasında kalıyor. Sağlam iskelete sahip olan ancak zamanla lekelenen, solan rengi ile kirli bir kumaş görüntüsüne sahip olan mobilyalar çöpe dönüşürken, yeni bir koltuk satın almanın maliyeti ise son derece yüksek.

Bu durum kişilerin bu kararlarını ertelemelerine yol açıyor. Yüksek fiyatlar istenmeyen mobilyalarla daha uzun bir süre geçirmeyi zorunlu hale getiriyor. Oysa hepimiz evimize özenmek, en güzel mobilyalara sahip olmak istiyoruz. O halde yapmamız gereken oturma grubu döşeme işlemi olarak karşımıza çıkıyor.

Oturma grubu döşeme, kirlenmiş, iz yapmış veya bollaşarak kullanılmaz hale gelmiş oturma grubu kumaşlarının yenilenme işlemidir. Bu sayede koltuklar yeni ve güzel bir görüntüye kavuşur. Bununla birlikte de daha uzun yıllar kullanımın önü açılır. Oturma gruplarınızı atmaya kıyamıyor ama bir yandan da yeni mobilyalara sahip olmak istiyorsanız, en güzel ve en az maliyetli yöntem, oturma grubu döşeme işlemi olmaktadır.

Mobilyalarınız Yenileniyor

Dilediğiniz mobilyayı bu değişime sokabilirsiniz. Örneğin salonunuzun kumaşı eskimiş tek bir koltuğunu orijinal bir renkteki kumaşla döşeyerek hem farklı bir tarz yaratabilir, hem de renklerin enerjisini evinize taşıyabilirsiniz. Mutlaka dikkat etmeniz gereken, renklerin ve desenlerin bir süre sonra rahatsız etme ihtimalidir. Bu nedenle renklerle ilgili seçim yapmadan önce değerlendirmenizi iyi yapmanız ve sizi sıkmayacak yoğunlukta ve tonlarda renkleri tercih etmenizdir.

Görüldüğü gibi eskiden zor olan mobilya değişim işlemi şimdi bambaşka bir dönüşüm sayesinde kolayca gerçekleştirilebilir hale geldi. Günümüzde cebinizi düşünerek de ev dekorasyonu kararı vermeniz mümkün. Mobilyalarınızı istediğiniz renklere dönüştürebilecek, sevdiğiniz desenleri evinizin tüm odalarında kullanabileceksiniz. Bu nedenle oturma gruplarını döşeyerek yeniliği evinize taşıyabilirsiniz.

Bütçenize Dost Değişim

Bütçenizi sarsmanıza gerek yok. Oturma grubunuzda muazzam bir değişim yaratabilirsiniz. Sevdiğiniz renk ve desenleri evlerinize taşıyabilir, kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Üstelik eskiyen mobilya görüntüsünden de kurtulmuş olursunuz. İstanbul Maltepe merkezli firmamız Esmer Koltuk, bu yenilenme sürecinde profesyonel desteği ile en yakın destekçiniz olacaktır.

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon