Koltuk Yüzü Değiştirme

Koltuklarımız uzun süreli kullanımlarda yıpranmaktadır. Koltuğun iskeletinde bozulma söz konusu değilse sadece üst kısımdaki kumaş kısmında yıpranma varsa bu durumda yapacağımız şey koltuk yüzü değiştirme konusunda işletmeleri bulunan bir yere başvurarak bu konuda yardım istemektir. Gelip koltuklarımızı alıp işletmeye götürerek burada gerekli tadilat işleri yapılacaktır. Bu konuda bizim yapacağımız işletmenin elinde bulunan seçeneklerden koltuk için yeni bir kumaş yani yüz beğenmektir. Beğendiğimiz kumaşla koltuklarımızı döşeyip, koltukta tamirlik kısım varsa onu yapıp koltuklarımızı bize yepyeni bir koltuk takımı olarak teslim edeceklerdir. Koltuk yüzü değiştirme artık birçok yerde yeni koltuk almak yerine yüz değiştirmek olarak tercih edilmektedir. Bu yöntemle hem yepyeni ve yeni model kumaşla döşenmiş olacaktır hem de bu bize oldukça uygun fiyata gelecektir.

Koltuk Yüzü Değiştirmede Seçenekler

Evdeki eski koltuklarımızı atıp onların yerine oldukça pahalı olan yeni koltuk takımlarından alabiliriz. Ya da bunun yerine eski koltuklarımızı koltuk yüzü değiştirme işi yapan bir firmaya götürüp burada koltuklarımızın tamirini yaptırıp yıpranan yüzlerini de yeni yüzlerle değiştirebiliriz. Bu konuda yapacağımız şey firmanın bize sunacağı koltuk yüzü seçeneklerinden birini beğenip bu yüz ile koltuklarımızı kaplatmak olacaktır. Eğer firmanın bize sunduğu kumaş seçeneklerini beğenmediysek biz kendimiz kumaşını bakla yerden beğenip alıp getirip döşenmesini isteyebiliriz. Bu konuda bize farklı seçenekler sunulabilmektedir. Koltuğumuzun tamiri bitip üzerindeki kumaşı da yeni desenlerle süslü bir yüz olursa koltuğumuz yepyeni hazır alınmış gibi olacaktır.

Esmer koltuk ailesi, Koltuk Yüzü Değiştirme ile hizmetinizde.

Koltuk Yüzü Değiştirme Fiyatları

Koltuk yüzü değiştirme işi son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmıştır. Bu konuda yeni koltuk almanın fiyatı ile koltuk yüzü değiştirerek koltuklarımızı yenilemenin arasında oldukça fazla bir fiyat farkı görünmektedir. Öncelikle koltuklarımızın iskeleti sağlamsa o koltuklarımızı atmak uygun olmaz. Koltuk yüzü değiştiren ve tadilat yapan bir firmadan bu konuda yardım isteyebiliriz. Koltuklarımızın iskelet kısmı kalana kadar tüm döşeme kısmını söküp çıkarmaktadırlar. Bunların üzerine yeni sünger ve yani döşemelik kumaş kaplanmaktadır. Tüm bu işlemler yeni bir koltuk takımı almanın kat kat altında bir fiyata mal olacaktır bize.

Siz de Koltuk Yüzü Değiştirme hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon