Koltuk Tamiri

Koltuk tamiri hizmetimizle eskiyen koltuklarınızı daha sağlam bir görüntüye kavuşturabilmek mümkündür. Kullanımda olan koltukların iskeletinde çürümeler oluşabilmektedir. Ekstra olarak koltuk kumaşı da kullanım süresi boyunca yıpranmaktadır.  Koltuk tamir hizmeti sonrasında güçlendirilen koltuk iskeleti ve yenilenen koltuk kumaşı, koltuğunuza yeni görüntüsü vermektedir.

Bütün koltuklar bu işleme tabi tutulabilmektedir. Tamir ettirmek istediğiniz koltuğunuz, firmamızın uzman ekibi ile tamir edilmekte ve tekrardan sizlere teslim edilmektedir. Bulunduğunuz adrese gelerek koltuğunuzu teslim alan tamir ekibimiz, gerekli incelemelerin ardından tamire başlamaktadır. İşlemin tamamlanmasından hemen sonra da koltuğunuz eskisinden de sağlam bir şekilde tekrar bulunduğunuz adrese teslim edilmektedir.

Kaliteli Malzemelerle Koltuk Tamiri Yapan Firma

Esmer Koltuk, kalite standartlarını karşılayan kaliteli malzemelerle koltuk tamiri yapmaktadır. İstanbul geneline verdiğimiz hizmetler sonucunda koltuklarını bize tamir ettirip de mağdur durumda kalan tek bir kişi bulunmamaktadır. Bu da İstanbul koltuk tamiri yapan firma konumunda olan Esmer Koltuk’un müşteri beklentilerini rahatlıkla karşılayabildiğini göstermektedir.

Her firmanın kaliteli malzemeler kullanarak tamir yapması gerekmektedir. Ekstra olarak firma bünyesinde çalışan çalışanların da eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşması lazımdır. Firmamız, bütün bu özelliklere sahip olduğundan verimliliği yüksek işlere imza atmaktadır. Bilgi ve deneyimimizden dolayı kısa süre içerisinde koltuk tamir işlemi tamamlanmaktadır. İstanbul’un her bir ilçesinden bizi tercih etmenizde bir sakınca yoktur. Firmamız, 39 ilçenin tümünden koltuklarınızı teslim almakta ve başarılı bir şekilde tamir etmektedir.

Koltuk Tamiri Yaparken Nelere Dikkat Edilir?

Koltuk tamirinde inceleme aşaması çok önemlidir. Kısacası koltuk sizden teslim alındıktan sonra hemen tamir işlemine başlanmamaktadır. Öncelikle koltuk incelenmekte ve yapılan incelemelere göre tamir sırasında en iyi yol izlenmektedir. Koltuk tamiri, profesyonel bir firmaya yaptırılmalıdır. Esmer Koltuk da en iyi koltuk tamir firması denince akla ilk gelen firma özelliğini taşımaktadır. Alanında uzman olan firmamız;

  • Profesyonel çalışma arkadaşlarına sahiptir.
  • Bütün hizmetlerde kaliteli işçilik esasına bağlı kalmaktadır.
  • Bütün İstanbul bölgelerine aynı kalitede hizmet sağlamaktadır.
  • Her kesimin bu hizmetlerden yararlanabilmesi adına uygun fiyatlar belirlemiştir.
  • Her modelden koltuğu tamir edebilecek deneyime ve bilgi birikimine sahiptir.

Saydığımız bu özelliklerimiz, bizi sektörün en iyi koltuk tamiri yapan firması yapmaktadır.

Firmamızın Belirlediği Koltuk Tamir Fiyatları

Her fırsatta söylediğimiz gibi fiyatlarımız, müşterilerimizi memnun edecek cinstendir. Koltuk tamiri fiyatları konusunda farkını ortaya koyan firmamız, sektörün uygun denebilecek fiyatlara sahip tek firmasıdır. Esmer Koltuk, uygun fiyatlı olurken kalitesinden de ödün vermemektedir. Bu konuda oldukça titiz olan firmamız, her gün kalitesini arttırmakta ve hizmetlerindeki verimliliği arttırmaktadır.

Koltuk tamir fiyatı; koltuğunuzda bulunan hasara, tamiri yapılacak koltuğun boyutuna ve tamir esnasında kullanılan malzemelerin maliyetine göre değişebilmektedir. Esmer Koltuk, asla müşterilerinin mağdur olabileceği fiyatlandırmalar üzerinden tamir yapmamaktadır. Bu durum göz önünde bulundurularak Esmer Koltuk firmamızı tercih etmeniz, herkesin önerisidir.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon