Koltuklarınızı Tamir Ediyoruz

Eskiyen koltukların onarım ile yenilenebileceğini biliyor musunuz? Böylece kullanım ömrü uzayan koltuklar aynı zamanda evinize yeni bir hava getirecektir. Koltuk onarım süreci başladığında, müşterilerimizin gelen koltuğu şaşkınlıkla karşıladığına defalarca şahitlik etti. Kimse onarım sürecinin ardından böylesi bir değişimi beklemiyor. Ama evet, eğer koltuğunuzun döşemesini de değiştirirseniz, eski mobilyanız adeta küllerinden yeniden doğuyor.

Çoğu zaman eskiyen mobilyalar görmezden gelinir. Çünkü koltuk gibi demirbaş eşyalar kolay değiştirilmek üzere alınmaz. Uzun ömürlü kullanıma uygundur. Ancak çeşitli nedenlerle hasar görmeleri ve bakıma ihtiyaç duymaları gerekebilir.

Koltuk Kumaşında Hasar

Sıklıkla karşılaştığımız sorunların başında koltuğun kumaşında meydana gelen hasarlar yer almaktadır. Koltuk onarım talebi ile kumaş yenilemek üzere firmamıza başvuran kişilerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bunun nedeni hassas kumaşların kolayca lekelenmesi, iz oluşumu, sigara külü gibi yanıcı maddeler nedeni ile delinmeler, yırtılma ve rengin soluklaşması gibi sonuçlar baş gösterebilir. Böyle bir durumda İstanbul Maltepe’de bulunan merkezimize gelen müşterilerimiz, yeni kumaş seçimi yaparak mobilyalarının onarım sürecinin başlamasını talep eder. Kumaş değişimi sonrasında genellikle müşterilerimiz firmamızdan memnun ayrılır. Bunun nedeni ise döşeme değişimi sonrası koltuğun yeni alınmış gibi bir görüntüye kavuşmasıdır.

İskelette Meydana Gelen Problemler

Koltuk onarım için bizimle iletişime geçen müşterilerimizin karşılaştığı sorunlardan bir diğeri de, mobilya iskeletinde meydana gelen problemlerdir. İskeletin arızalanması ciddi bir sorundur ve bir an önce onarım gerçekleştirilmezse, ne yazık ki hasar artacaktır. Bu nedenle iskeletin kırılması, hasar görmesi gibi durumlarda mutlaka koltuğu kurtarabilmek için tadilat sürecine geçilmesi gerekir. Esmer Koltuk, bu gibi problemlerin çözümü için uzman kadrosu ile desteğe hazırdır. Bizimle mutlaka iletişime geçin.

Kollar ve Ayaklarda Arıza

Kimi zaman da koltuk kollarında veya ayaklarında da arızalar meydana gelebilmektedir. Bunlar, çözümü daha kolay olan problemlerdir ancak mutlaka ürünün uzmanları tarafından görülmesi ve değerlendirmeye alınması gerekir. Yoksa basit görünen bir hasarın sebebi çok daha derinlerde olabileceği gibi, çözüm daha da basit olabilir. Bu nedenle söz konusu hasar ne olursa olsun uzman kadromuz ile iletişime geçin ve bilgi alın.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon