Koltuk Kumaş Yenileme
Koltuk Kumaş Yenileme

Koltuk Kumaş Yenileme

Koltuk kumaş yenileme hakkında İstanbul içerisinde hizmet alabileceğiniz uzman bir firmadır Esmer Koltuk. Sektörün köklü firmalarından olan Esmer Koltuk, sizi memnun edecek hizmetleri ve avantajlarıyla dikkat çekmektedir. Her kesimden vatandaşa hitap etmek amacıyla fiyatlarını da uygun seviyelerde tutan firmamız, hem kalite hem fiyat anlamında beklentilerinizi tamamen karşılayacak tek firmadır.
Kaliteli bir şekilde koltuk kumaşı yenileme için son model ekipmanlara ve eğitimli çalışanlara ihtiyaç vardır. Firmamız ise bu konudaki gerekli yeterliliğe sahiptir. Kumaş yenileme işlemi, kısa süren bir işlem olmasına karşın işlem süresince dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde koltuğun iskeletine ciddi zararlar verilebilmektedir. Bunun sonucunda ise koltuk, kalıcı hasar almakta ve kullanım ömrü kısalmaktadır. Esmer Koltuk, işlem boyunca pürdikkat yenilemeyi gerçekleştirmekte ve böylelikle herhangi bir hasarın oluşmasını engellemektedir.
İstanbul Koltuk Kumaş Yenileme Hizmeti Veren Firma
İstanbul koltuk kumaşı yenileme hizmeti veren firma denince akıllara Esmer Koltuk gelmektedir. Kumaş yenileme hizmetinde en kaliteli malzemeleri kullanan firmamız, hayallerinizdeki koltuğu tekrardan yaratmaktadır. Firmamız, kumaş tercihini tamamen siz değerli müşterilerimize bırakmıştır. Sizin belirlediğiniz kumaşa göre hareket eden ekibimiz, koltuk kumaşınızı hasarsız bir şekilde yenilemektedir.
Koltuk kumaş yenileme için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız mümkündür. Bizi aramanızın hemen ardından ekiplerimiz koltuklarınızı evinizden almakta ve atölyemize getirmektedir. Atölyeye gelen koltukların kumaşları çıkarılmakta ve İstanbul koltuk kumaş yenileme hizmeti resmen başlamaktadır. Ne zaman ne de işçilik anlamında müşterilerimize herhangi bir mağduriyet yaşatılmamaktadır. Olabilecek en hızlı ve titiz bir şekilde yenilenen koltuklarınız, işinde uzman ekibimiz tarafından tekrardan evinize kazandırılmaktadır.

İstanbul Koltuk Kumaş Yenileme Ücreti

Her hizmetin belirli bir ücreti bulunmaktadır. Koltuk kumaş yenileme ücreti de tercih edeceğiniz firmaya bağlıdır. Bütün firmaların birbirinden farklı fiyat listesi bulunmaktadır. Sektör içerisinde bulunan firmalar arasında fiyat karşılaştırması yapmanız da sizleri en uygun fiyatlı koltuk kumaşı yenileme hizmetine ulaştırmaktadır.
Yapacağınız araştırmalarda Esmer Koltuk firmamızın uygun fiyatlara sahip olduğunu görebilmeniz mümkündür. Ekstra olarak firmamız, kalitesinden de asla kayıp vermemektedir. Uygun fiyatlı hizmetlerimizin tümü müşterilerimizin kalite beklentisini karşılamaktadır. Zaten firmamız, sektörün en kaliteli firması olarak da bilinmektedir.

Koltuk Kumaşı Nasıl Yenilenir?

Koltuk kumaş yenileme işlemi, koltuğun modeline ve boyutuna göre şekillenmektedir. Küçük koltukların kumaşı daha hızlı bir şekilde yenilenirken büyük koltukların kumaşının yenilenmesi biraz zaman almaktadır. Firmamız, işini aceleye getirmeden hızlı bir şekilde kumaş yenileme işlemini tamamlamakta ve bu konumda zaman kaybının önüne geçmektedir. Koltuk kumaşı yenileme hizmeti;
• Koltuklarınızın adresinizden alınmasıyla başlamaktadır.
• Atölyemize aktarılan koltuklarınız, uzman kadromuz tarafından incelenmektedir.
• Yapılan incelemeler, nasıl daha verimli kumaş yenileme işleminin yapılacağını bizlere göstermektedir.
• Koltuktaki eski kumaş koltuğa zarar verilmeden çıkarılmaktadır.
• Seçtiğiniz kumaş titiz bir şekilde koltuğa monte edilmektedir.
• Tamamlanan yenileme işlemi sonucunda koltuğunuz evinize gönderilmektedir.
Görülebileceği üzere koltuk kumaş yenileme hizmetinde izlediğimiz yol haritası bu şekildedir.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon