Bostancı Koltuk Döşeme

Bostancı koltuk döşeme koltuklarınızın eskiyen görüntüsünü yeniliyoruz. Nasıl mı? Son zamanlarda hızla artan talebi karşılamakta zorlandığımız koltuk döşeme yöntemi ile. Bu sayede eski mobilyalarınıza elveda demeden ve ekstra masrafa girmeden ürünlerinizi alıyoruz. İstediğiniz renk ve kumaşla döşeme işlemini gerçekleştirerek de koltukları yeniliyoruz.

İstanbul Maltepe’de bulunan merkezi ile Esmer Koltuk, şehrin her semtine hizmet vermektedir. İstanbul’da eskimiş mobilya bırakmama kararlılığında, işini profesyonelce gerçekleştiren firmamız, eskiyen, soluklaşan, bollaşan ve kötü bir görüntü yaratan koltuk kılıflarını, koltuk döşeme ile yeniliyor.

Sağlam iskeleti olmasına rağmen kimi zaman eskidiği için, kimi zamansa demode kalması nedeniyle değiştirilme gerekliliğini doğuran kumaşlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek.

Esmer koltuk ailesi olarak Bostancı koltuk döşeme hizmetini uygun fiyat ve profesyonel hizmet anlayışımızla en yakın sürede teslim etmekteyiz.

Mobilya Almadan Yeni Mobilyalara Sahip Ol

Eskiden modayı takip etmek en azından ev dekorasyonunda oldukça güçtü. Evlenildiği zaman alınan mobilyalar ile ömür geçer, asla değiştirme şansı yakalanmazdı. Eskiyen mobilyalar, üstüne örtülen örtüler ile kamufle edilmeye çalışılır ancak bu da ayrı bir karmaşanın doğmasına sebep olurdu. Bu nedenle eşyaları yenilemek çok zordu.

Ancak günümüzde mobilyalarınızın sağlam iskeletlerini kullanarak, fazla masrafa girmenize engel oluyor ve yeni mobilyalara sahip olmanıza olanak veriyoruz. Dilediğiniz modelde ve renkte koltuklara sahip olabilirsiniz, üstelik eski koltuklarınız ile.

Hoşunuza gitti değil mi? o zaman siz de Bostancı koltuk döşeme hizmetimiz için fiyat alın.

Koltuk döşeme işlemi için bizimle iletişime geçin. Ardından ürünlerinizi nasıl bir değişime sokmak istediğinizi tarafımıza bildirin. Teslimat süresi dolana dek, ürünlerinizin değişim süreci gerçekleştirilmiş olacaktır. İstediğiniz renk ve desene dönüşen koltuklarınız ile eviniz yepyeni bir havaya kavuşacak. Artık onları yeni kırlentler ve dekoratif aksesuarlarla süsleyerek, çok farklı bir görünüm yakalamanız da mümkün hale gelecektir.

Koltuklarınızdan Vazgeçmeden Yenilenin

Mobilyalarınıza küsmeyin. Kılıfları değiştiğinde sevdiğiniz renklere dönüşerek güzelleşecek ve yeni mobilyalardan farksız hale gelecek koltuklarınıza bu şansı verin. Yepyeni bir ürün alarak aile ekonominize zarar vermeden önce, işinin uzmanı firmamız ile koltuklarınızı döşeme işlemine sokun. Dilerseniz bambaşka bir kumaş kullanımı ile mobilyanızı farklı odalarda da değerlendirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için işinin uzmanı ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon