YATAK VE BAZA BAŞLIK

Yatak Ve Baza Başlık Seçimine Dikkat!

Yatak ve baza başlık seçimleri konusunda mutlaka dikkat etmemiz gereken unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle konfor ve kullanışlılık önem arz eder. Neredeyse hemen hemen her evde bulunan bazaların kullanımları kimi zaman sekteye uğrar, yeterli randıman alınamaz ve hatta kimi zaman tehlikeli hale bile gelebilir. Bu durumun önemli sebepleri arasında satın alma işlemi yapılan firmanın gerekli yetkinliğe sahip olmaması gerekir.

Dolayısı ile satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce söz konusu firmayı iyi araştırmalı, aldığınız ürünlerin güvenliğinden emin olmalısınız.

Maltepe merkezli Esmer Koltuk, İstanbul’un her semtine yatak ve baza başlık satışı gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin öncelikli özelliği kaliteleri olmaktadır. Kalite esas alınarak üretilen ürünlerimizde kaliteli malzeme kullanılır ve güvenli olduğu kadar kalitelidir. Bununla birlikte estetik bir şekilde tasarlanan ve aynı zamanda kullanım kolaylığı bulunan baza başlığının yanı sıra, yataklar da kaliteli ve dayanıklı malzemeden imal edilir.

Yatak Tercihinizi Şansa Bırakmayın

Elbette her zaman en kaliteli ürünün nereden bulunabileceği hakkında fikir sahibi olamayabiliyoruz. Ancak iyi bir araştırma sonucu yatak ve baza başlık konusunda işinin ehli ve uygun fiyatlı firmalara ulaşmak mümkün hale gelir. Esmer Koltuk hem modaya bakışı, hem de işçiliğe verdiği önem ile diğer firmalardan net bir çizgi ile ayrılır. Bu da dikkat çeken bir farkın meydana gelmesine ve müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşılmasına sebep olur.

Siz de baza başlıkları ve yataklar ile ilgili bir arayış içindeyseniz mutlaka Maltepe’deki merkezimize uğrayın ve hatta web sitemiz üzerinden ürünleri inceleyin. Böylece model konusunda daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Burada tercih ettiğiniz yatağın, yatak minderi boyutlarına uygun olması önemlidir. Eğer uzun boylu iseniz, standartların üzerinde bir yatak boyu talep edebilirsiniz. İki kişilik yatakların ölçüsü tek kişilik yataklara oranla daha büyüktür ancak tek kişi yatacağınız halde daha geniş bir alan talep ederseniz, bu ölçülerde baza ve yatak modellerine de firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Her keseye uygun, birbirinden gösterişli ve kullanışlı yatak ve bazalar için en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜZEL GÜN GECEDEN BAŞLAR

>> Talepler ve uyuma alışkanlıklarınız göz önünde bulundurularak oluşturulan komibinasyonların sadece yatağınız da yay sistemleri değil her detayı önemlidir.

>> Yatağın kumaşı ve malzemesi size hitap etmenin yanı sıra yatağın havalandırma sistemini etkilediği gibi yay sistemleri de başta uyuma alışkanlıklarına göre sunduğu desteğin yanı sıra, yatağın havalandırma sistemini, yatağın ömrünü, yaylanma efektini, çiftlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesi gibi bir çok detayda faktördür.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon